Futbalový turnaj o Pohár primátora mesta Dudince

• 26.7.2016

SLOVAN Dudince prekvapil favoritov  !!!

18.ročník futbalového turnaja o Pohár primátora Mesta Dudince

V kúpeľnom Meste Dudince,  v prekrásnom športovom areáli ŠKM Dudince,  sa 24.7.2016 uskutočnil už tradičný futbalový turnaj mužov, ktorý organizuje Mesto Dudince s ŠKM Dudince už po 18 krát.

Tento rok sa nám podarilo zabezpečiť veľmi kvalitné obsadenie turnaja družstvami, ktoré v našom regióne predstavujú to najlepšie vo futbale dospelých a to družstvá :

OTJ H. Nemce / 5.liga /,MFK Krupina / 5.liga /,TJ Nenince  / ObFZ  VK /,TJ Slovan Dudince / ObFZ ZV / spomenul primátor najmenšieho mesta na Slovensku PaedDr. Dušan Strieborný.

Organizátorom sa tento krok osvedčil, výsledkom čoho boli plné tribúny futbalového areálu ŠKM Slovan Dudince.

Turnaj splnil svoj účel, tréneri si otestovali hráčov v prípravných zápasoch, vyskúšali si rôzne herné systémy. Hráči všetkých družstiev predviedli v horúcom počasí veľmi kvalitné výkony, prekvapil najmä domáci tím posilnený o nové tváre a hráčov dorastu, skonštatoval primátor Dudiniec.

Výsledky :

TJ SLOVAN Dudince :  TJ Nenince        4:2         MFK Strojár Krupina : OTJ H. Nemce  4:0

O 3. miesto :

OTJ H. Nemce  : TJ Nenince   2:1

Finále :

TJ SLOVAN Dudince : MFK Strojár Krupina  3:2

Najlepší strelec turnaja :

Mário Želiezka / MFK Krupina /, Erik Vankovic a Dušan Strieborný ml. / Slovan Dudince / 3 góly

Víťazom sa stal TJ SLOVAN Dudince   !!!!

Dudinčania pevne veria, že TJ Slovan Dudince si prenesie svoju dobrú formu aj do súťažných zápasov I. triedy Majstrovstiev oblastného futbalového zväzu Zvolen.

Vydarené športové popoludnie spestrila tombola, chutný guľáš a radosť deťom v podobe príjemného schladenia vytvorili dudinskí hasiči z DHZ.