Očkovanie proti COVID-19, v meste Krupina ako i v niektorých obciach okresu Krupina.

• 13.5.2021

Banskobystrický samosprávny kraj oznamuje obyvateľom okresu Krupina, že očkovanie proti COVID-19, sa uskutoční v meste Krupina ako i v niektorých obciach okresu Krupina.

Očkovať sa začne v Meste Krupina v stredu 19.5. 2021 v čase od 10.00 do 18.00 Pokračovať sa bude ďalšie dni až do uspokojenia záujmu občanov.

Následne bude pokračovať očkovanie na obciach, miesto a dátum bude na základe záujmu občanov včas oznámené.

-Očkovať sa budú občania vo veku nad 60 rokov
-Očkovať sa bude vakcínou od spoločnosti Pfizer/BioNTech
-Imobilných občanov je možné zaočkovať i v aute pred budovou, túto skutočnosť je potrebné uviesť už v registračnom formulári.

V prípade záujmu je potrebná registrácia vopred na stránke bbsk.nahradnici.sk, pričom je nutné mať trvalý pobyt v okrese Krupina. Registráciu je potrebné vykonať do nedele 16.5. 2021 do 19.00 hod.

Po správne vykonanej registrácii obdržíte sms správu s miestom, termínom a hodinou očkovania, ktorý je potrebný dodržať. Upozorňujeme, že bez registrácie vopred a splnenia vekovej podmienky očkovanie nebude možné!

Poslanci BBSK Ing. Radoslav Vazan,

Mgr. Maroš Skopal