VODA SPIEVA - nová televízna anketa RTVS

  • 22.5.2023
  • 965x
  •   

Rozhlas a televízia Slovenska /RTVS/ v spolupráci s televíznou produkčnou spoločnosťou NUNEZ NFE pripravuje novu televíznu anketu spojenú so slávnostným odovzdávaním cien, zameranú na ochranu vôd a vodných zdrojov na Slovensku s názvom VODA SPIEVA. 

Link na upútavku: vimeo.com 


Ak ste  nejakým spôsobom v uplynulých rokoch prispeli k ochrane vôd a vodných zdrojov vo svojom okolí,  neváhajte prihlásiť svoj projekt na stránke RTVS.

O projekte: rtvs.sk 

Prihlasovaci formular: rtvs.sk 

Po ukončení prihlasovania /15.6.2023/ vyberie odborná porota po 6 finálových nominácii v 3 kategóriách (jednotlivec; firma/nezisková organizácia; mesto/obec). Jednotlivé finálové nominácie budú verejnosti predstavene v priebehu prvých 3 septembrových týždňov v 3 televíznych reláciách a víťazi jednotlivých kategórií /následne po diváckom hlasovaní/ budú vyhlásení na slávnostnom odovzdávaní cien dna 24.9.2023 /priamy prenos na RTVS/.

Ak viete o niekom, kto sa podľa vás akýmkoľvek spôsobom zaslúžil o ochranu vôd, vodných zdrojov, vodných tokov či nádrži alebo sa akoukoľvek formou podieľa na starostlivosti o vodu a zaslúži si za svoje aktivity televíznu prezentáciu a možno aj výhru v niektorej z kategórií, prípadne ak viete o niekom, kto sa vo vašom okolí jednoducho stará o studničky, pramene, čistí korytá a brehy riek, jazier a nádrží, pripadne sa iným spôsobom stará o vodu, pošlite svoj tip cez prihlasovací formulár. 


Projekty mesta Dudince